Znamy wyniki konkursu Zabawka Roku 2019!

zabawkowicz

zabawkowicz

Jeżeli rozglądacie się za prezentami mikołajkowo-świątecznymi, mamy dla was przegląd nowości, które zostały nagrodzone tytułem Zabawki Roku podczas XII Edycji Konkursu organizowanej przez Zabawkowicz.pl. Impreza odbyła się w listopadzie, tradycyjnie już w hotelu Brant w Wiązownej pod Warszawą, a Magazyn Kikimora był patronem medialnym wydarzenia.

Przedstawiamy listę hitów na sezon 2019/2020:

klask

POZNAJCIE GRĘ „KLASK”!

Gracze sterują swoimi popychaczami za pomocą trzymaczy i uderzają w pomarańczową kulkę przesuwając ją po całej planszy. Celem w grze jest umieszczenie kulki w bramce przeciwnika. Należy być jednak ostrożnym, aby nie stracić kontroli nad popychaczem lub, aby nie wpadł on do bramki gracza, ponieważ przyniesie to punkty przeciwnikowi. Osoba, która jako pierwsza zdobędzie 6 punktów, wygrywa!

b2b.g3poland.com

 

 

klocki TEGU

 

 

TEGU to zestawy klocków magnetycznych produkowanych zgodnie z zasadami FAIR TRADE. Drewniane TEGU dbają o naturę, prawa pracownicze, prawa kobiet, dzieci i jakość życia lokalnej społeczności. Są kolorowe, cudowne w dotyku, wyjątkowo brzmią. To nieskończone możliwości układania postaci, przedmiotów i sytuacji.

kidy.pl/tegu.html

rainbow colours

Rainbow Colours wprowadza dziecko w magiczny świat muzyki za pomocą kolorów. Dzieci grają utwory w kilka sekund, przy doskonałej jakości brzmienia instrumentów muzycznych. Unikalna metoda oparta na kolorach pomaga dzieciom uczyć się, grać i cieszyć się muzyką.

www.RainbowColours.pl

…………………………………

psotne słówka

………………………….

Seria gier PSOTNE SŁÓWKA przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcą doskonalić prawidłową wymowę trudnych głosek.

– trzy warianty gry w każdym pudełku
– możliwość grania z jednym dzieckiem lub w dużej
grupie
– ćwiczenia logopedyczne w formie zabawy
– możliwość łączenia zestawów

www.adamigo.pl/produkty/zestawy_edukacyjne/

 

 

Magnetyczna Kuleczki Deluxe

 

Długopis z końcówką magnetyczną przyciąga metalowe kulki zamknięte w tablicy. Jeśli coś pójdzie nie tak nie martw się, w bardzo łatwy sposób wymażesz swój projekt, naciskając metalowe kulki w dół. W zestawie 10 dwustronnych kart z sugerowanymi wzorami.

 

empis.pl/home/7438-tablica-magnetyczne-kuleczki-deluxe

 

 

Parawan Edukacyjny

 

Parawan 4 w 1 to wielofunkcyjny mebel, idealny do codziennych, dziecięcych zabaw. Może posłużyć jako parawan, parawan-biurko, parawan-regał oraz parawan-domek dla lalek. Tworzą go czteroskrzydłowy parawan oraz półki i pionowe przegrody, oddzielające wnęki.

myminihome.pl/produkt/parawan-wielofunkcyjny/

 

 

 

gra minerały

Minerały – to nie tylko gra planszowa, lecz także małe dzieło sztuki! Gra idealnie wpisuje się w popularny nurt abstrakcyjnych gier logicznych, które urzekają nie tylko świetnymi zasadami, ale także przepięknie wyglądają.

 

iuvigames.pl/

 

 

 

mTiny Makeblock

 

mTiny to robot edukacyjny dla przedszkolaków i klas 1-3. Zmienia on naukę kodowania w zabawę, pomaga ćwiczyć logiczne myślenie, rozwija umiejętność rozwiązywania problemów, uczy dzieci rozpoznawania i wyrażania uczuć. Co ważne, kodowanie robota odbywa się za pomocą długopisu-kontrolera bez tabletu.

www.makeblock.com/mtiny

 

 

Zmiennokształtność

 

Zmiennokształtność od SmartBee Club to innowacja w świecie eksperymentów dla dzieci wczesnoszkolnych. To zestaw naukowy dla dzieci, wyjaśniający ekstremalne metamorfozy w świecie nauki wzbogacony technologią rozszerzonej rzeczywistości – AR.

smartbee.club/zestaw/zmiennoksztaltnosc/

 

 

Sun Baby Docyke

 

 

 

Z zestawu Docyke można zbudować wiele różnych pojazdów, dla dzieci w różnym wieku (od 3 do około 15 lat). Hulajnoga? Rowerek na pedały? Gokart lub hulajnoga elektryczna? Uwolnij wyobraźnię i zbuduj swój wymarzony pojazd!

www.sunbaby.pl

 

 

 

Jednym Słowem

Dzięki pracy na skojarzeniach, Jednym Słowem pozwala rozwijać zdolności językowe i poszerzać zasób słownictwa. Dodatkowo podczas rozgrywki musimy wczuć się w sytuację pozostałych uczestników zabawy.

Jak przekazać komuś podpowiedź, aby była ona trafna, przydatna, niepowtarzalna i na dodatek złożona wyłącznie z jednego słowa? Trzeba nie tylko wysilić swój umysł, ale też zastanowić się, co może przyjść do głowy pozostałym graczom!

www.wydawnictworebel.pl/games/jednym-slowem

 

Puzzle obserwacyjne

 

 

Xplore Team wie, czym jest radość odkrywania! Duże Puzzle obserwacyjne Ciało człowieka (204 el.) i Mity greckie (425 el.) to pełne humoru układanki dla uczniów… i dorosłych. Każda ma ramkę pełną szczegółów do wyszukiwania i plakat z ciekawostkami.

www.czuczu.pl/

 

Wydra Usypianka-Przytulanka

 

Wydra Oddychający uspokajacz od Fisher-Price to wyjątkowa pluszowa przytulanka, która uspokoi Twoje dziecko. Jej miękki brzuszek rytmicznie podnosi się i opada jak przy oddychaniu, co w naturalny sposób koi maluszka. Zabawka odtwarza też 30 minut uspokajającej muzyki.

 

www.fisher-price.com/pl_PL/products/Fisher-Price

 

klocki sensoryczne Lalaboom

 

24 elementowy zestaw kulko – klocków Lalaboom dostarcza wiele zróżnicowanych wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów. Zabawka daje możliwość ćwiczenia ruchów obrotowych nadgarstka, rozwija chwyt pęsetkowy.

sklep.trefl.com/zestaw-kulko-klockow-24-elementy

 

 

 

zabawka roku 2019