PREZENTOWNIK

prezentownik gwiazdkowy

prezentownik gwiazdkowyŁadne wzornictwo, nowości rynkowe oraz cechy edukacyjne – rozwijanie kreatywnego i strategicznego myślenia – to czynniki, które bardzo często decydują o wyborze prezentów gwiazdkowych dla Najmłodszych.

My dokładamy jeszcze jedną istotną cechę – rodzinne spędzanie czasu.

Przedstawiamy kilka propozycji, które wyłowiliśmy z półek sklepowych wspólnie z ekspertami serwisu Zabawkowicz.pl!

 

gravitraxGRAVITRAX- interaktywny system torów kulkowych ( TM Toys)

Tworząc pełne akcji systemy torów, odkryjesz jak prawa fizyki wpływają na to, co robi twoja kulka. Instrukcje budowy oraz zadań do wykonania ułatwiają rozpoczęcie zabawy i sprawiają, że wkrótce będziesz w stanie skonstruować tor na podstawie własnego pomysłu. Celem zabawy jest dotarcie kulek do mety, pokonując po drodze stworzony system torów. Rozpocznij swoją przygodę od zestawu startowego, a dzięki pozostałym zestawom uzupełniającym wzbogacisz swój system torów o nowe elementy.

gravitrax.pl

 

klocki magnetyczneKlocki magnetyczne Alilo OSLO (MASF DISTRIBUTION)

Alilo prezentuje nowość w swojej ofercie – klocki magnetyczne, które dzięki specjalnemu systemowi magnesowemu wbudowanemu do środka klocka przyciągają się z każdej strony. To innowacyjny i niepowtarzalny patent dostępny tylko w klockach Alilo.
Klocki w rożnych kolorach i kształtach, z nadrukowanymi cyframi zostały stworzone z myślą o dzieciach, aby wspierać ich rozwój i kreatywność.

alilo.pl

 

konsola małego djKonsola małego DJa iDance XD101 Party System     (IDANCE Audio)

Konsola XD101 pozwala podjąć swoje pierwsze kroki jako DJ! Dzieci w wieku od 4 lat mogą ćwiczyć i prezentować swoje umiejętności w dowolnym miejscu, nawet na zewnątrz. Mikser XD101 może działać na 4 bateriach AA. W komplecie mikrofon Karaoke, który dostarczy dzieciom jeszcze więcej wrażeń!

idanceaudio.pl

rodzinna gra planszowa

Gra Paperback (Wydawnictwo Baldar)

Polska edycja amerykańskiego hitu! Zostań pisarzem i stwórz bestsellerową powieść. Paperback to gra o łatwych, intuicyjnych zasadach. Zaplanuj swoją rozgrywkę i skompletuj Litery, z których będziesz mógł układać coraz bardziej rozbudowane Słowa. Zdobądź sławę i zwyciężaj! Świetna zabawa dla par i całej rodziny! Wybierz wariant rozgrywki, który najbardziej ci odpowiada – kooperację bądź rywalizację. Możesz dostosować poziom trudności do wieku graczy.

 

 

rodzinne gry planszowe

Amerykańskie Koleje (Wydawnictwo Baldar)

Ameryka Północna XIX wieku. Poczuj się jak amerykańscy przedsiębiorcy. Zainwestuj w pierwsze spółki kolejowe i połącz rozległą siecią najodleglejsze miasta Ameryki Północnej.Właśnie ty możesz zostać prezesem najbardziej dochodowych spółek i zdobyć ogromne zyski. Amerykańskie koleje jest strategiczną grą z prostą mechaniką, lecz złożonym systemem ekonomicznym.

baldar.pl

 

Hatchimals Surprise

 

Hatchimals Surprise (Spin Master)

Hatchimals to interaktywni przyjaciele-bliźniacy, ukryci w skorupce jajka. Aby się wykluły, dziecko musi okazać czułość, zainteresowanie i obdarzyć opieką wyjątkowe jajko.

hatchimals.com

 

 

gra ilustrowanaTokaido ( Hobbity)

Witaj na legendarnej Drodze Wschodniego Morza – Tokaïdo, łączącej Kyotô i Edô. Rozpoczynasz właśnie niezwykłą podróż po dawnej Japonii, podczas której odkryjesz tysiąc cudów. Nie śpiesz się, znajdź czas na kontemplację każdej panoramy, która otworzy się przed Tobą. Tokaido to gra rodzinna, która pozwala w niezwykły sposób doświadczyć kultury japońskiej. Nieszablonowa rozgrywka, prosta mechanika, a przede wszystkim fantastyczne ilustracje to cechy tej wspaniałej gry.

hobbity.eu