PREZENTOWNIK

zabawki konstrukcyjne

W naszym PREZENTOWNIKU propozycje, które pobudzą aktywność fizyczną, kreatywność i zmuszą do wytężonej pracy szare komórki! Wśród nich również gry, zabawki i akcesoria sportowe, które zmobilizują całą rodzinę do wspólnej zabawy, niekoniecznie opartej tylko na rywalizacji. Wybrane pozycje będą wymagać współpracy, a inne pozwolą na indywidualną zabawę i ćwiczenie umiejętności. Znajdą się też propozycje, które połączą ćwiczenie umysłu z wysiłkiem fizycznym. Startujemy!

 

strzał w dziesiątkę„SPORT&FUN”, seria 10 wyjątkowych zabaw i gier sportowych, które zachęcą wszystkich do aktywności fizycznej.

To nie tylko wspaniała, ogólnorozwojowa zabawa dla najmłodszych, ale także idealna propozycja spędzania wolnego czasu dla całych rodzin. Doskonale sprawdzi się jako pomoc przy organizowaniu imprez urodzinowych. Zawarte w opakowaniu atrakcje zapewnią masę emocji i przyprawią o salwy śmiechu.

Gry skonstruowane są w ten sposób, że doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i na podwórku. Nadają się zarówno do zabawy indywidualnej jak i do zmagań drużynowych.

 

 

Jedna z gier: „Siódme Poty” to energiczna gra, w której poruszmy się po planszy, zbieramy kartoniki ze sprawnościami, ale przede wszystkim wykonujemy ćwiczenia fizyczne. Gracze zmagają się nie tylko z przeciwnikami, ale także z własnym ciałem. Zwycięzcą zostaje ten, kto jako pierwszy ułoży wszystkie elementy układanki.

 

https://www.alexander.com.pl/

 

………………………………….

gakker

Drewniana deska do balansowania swoją popularność zawdzięcza społeczności waldorfskiej. Zyskała olbrzymią popularność w szkołach i przedszkolach, w których to była i jest wykorzystywana do pracy z dziećmi, ze względu na fantastyczne korzyści rozwojowe oraz nieskończone możliwości wolnej i kreatywnej zabawy.

Największą zaletą deski GAKKER jest nieograniczona liczba zastosowań- może być zjeżdżalnią, tunelem, łodzią, bujakiem, biegunem do balansowania czy mostem.

https://gakker.pl/

 

Zabawa z deską GAKKER:

– stymuluje system przedsionkowy, który ma ogromne znaczenie dla ogólnego rozwoju i uczenia się,

– wspiera rozwój zmysłu czucia głębokiego – niezwykle istotnego zmysłu orientacji ułożenia części własnego ciała i czucia głębokiego
– wspiera mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę
– rozwija zmysł równowagi
Deski GAKKER są wykonane z najwyższej jakości drewna bukowego pochodzącego z terenów objętych odpowiedzialną gospodarką leśną.
……………………………………………
Jak szybko znajdujesz pasujące słowa? W grze Tagi każdy z uczestników stara się zebrać z planszy jak najwięcej kolorowych kulek. W tym celu będziemy musieli wymyślać hasła realizujące zadane kryteria: literę początkową oraz kategorię. Ale uwaga! Ogranicza nas czas oraz odpowiedzi innych graczy!

To naprawdę przyjemna wariacja na temat gier słownych, w której trenujemy nasz umysł i zdolności językowe.

https://www.rebel.pl/

………………………………………..

 

Fiszka speed board CANDY to najnowszy trend wśród miłośników jazdy na deskorolkach.

Speed board to wspaniała propozycja dla miłośników szybkiej jazdy – swoją prędkość zawdzięcza małym wymiarom i szerokim kółkom, które zapewniają użytkownikom świetną zabawę i zwrotne przemierzanie ulic i alejek.

https://sklepsmjsport.pl/

 

………………………………………

 

Myślisz, że jesteś szybki? Myślisz, że masz dobrą pamięć? Rach – Ciach i przekonasz się czy masz rację!
W tej grze liczy się nie tylko szybkość, ale także dokładność i dobra pamięć. Układanie kolorowych wzorów tylko na pierwszy rzut oka wydaje się proste, ale pod presją czasu i innych graczy będzie nie lada wyzwaniem.
Na czym polega gra Rach Ciach?
Każdy z uczestników zabawy otrzymuje do dyspozycji plastikowy drążek wbity w podstawkę, na której układamy zestaw sześciu kolorowych kul z dziurką. Na środku stołu kładziemy planszę z pionkami, talię kart oraz dzwonek. Na kartach znajdują się przezabawne ilustracji składające się z układu od 3 do 6 kolorów odpowiadających kolorowi kul, które znajdują się w posiadaniu graczy. Zadanie polega na tym, aby po odsłonięciu karty każdy z graczy jak najszybciej ułożył na swoim słupku wskazaną na karcie konfigurację. Ten kto pierwszy wykona zadanie, informuje o tym innych graczy sygnałem dźwiękowym uzyskanym poprzez uderzenie w dzwonek. Osoba, której się to uda, przesuwa swój pionek na planszy. Cała zabawa tkwi w tym, że odczytanie kolorów na karcie wymaga spostrzegawczości a kształt kulek i tempo rozgrywki prowokuje ich uciekanie. Wszystko to razem jest gwarancją wspaniałej zabawy i salw śmiechu.

https://www.alexander.com.pl/

mały konstruktor…………………………………………..

 

Mały Konstruktor. Wyjątkowy zestaw konstrukcyjny składający się 615 elementów w postaci kolorowych blaszek, śrubek, nasadek, elementów z tworzywa. Dzięki zawartym w zestawie narzędziom można samodzielnie zbudować Wieżę Eiffla oraz 4 inne maszyny: dźwig mobilny, żuraw portowy, kosmiczny myśliwiec i wyścigówkę. Model po złożeniu jest trwały i swobodnie może służyć do dalszej zabawy. To idealny wstęp do rozbudzenia w dziecku pasji inżyniera. Zabawka która łączy pokolenia, zachęcając do wspólnego majsterkowania.

https://www.alexander.com.pl/

 

………………………………………………

 

mini waveboard Street Runner
Deskorolka mini waveboard Street Runner to opcja dla tych, którzy opanowali już jazdę na 4-kołowej deskorolce i szukają nowych wrażeń.
Skrętne kółka posiadają blokady całkowitego obrotu o 360 stopni, punkty graniczne wyposażone w sprężyny, dzięki czemu jazda idzie bardzo gładko i płynnie. Deck jest idealnie wyprofilowany, posiada małe wypustki oraz antypoślizgowy grip, co zapewnia maksymalną przyczepność.
………………………………………………………….
gry rodzinne
E-MOTIONZ. Prawdziwe wyzwanie dla wszystkich, którzy lubią szybką, dynamiczną rozrywkę. Zabawa dla każdego niezależnie od wieku. Mechanizm gry jest tak skonstruowany, że równe szanse ma zarówno dziecko, rodzic jak i senior. Nieważne ile masz lat, nieważne jaką wiedzą dysponujesz. W tym szalonym wyścigu wygra ten kto ma bystre oko i prędkie dłonie. Przed nami prawdziwy emocjonalny rollercoaster i dużo śmiechu!
…………………………………………..

gra zręcznościowa

 

Kolejna propozycja zabawy na świeżym powietrzu! Gra zręcznościowa Wham-o TRAC BALL. Zestaw zawiera 2 duże rakiety i 2 piłki (jedna z nich świeci w nocy!) Opatentowana konstrukcja pozwala na lot piłki o niesamowitej, zakrzywionej trajektorii, zapewniając daleki dystans. Świetna propozycja na wakacje – na plażę!

https://sklepsmjsport.pl/

 

……………………………………………………….

 

co na prezentJak dobrze znasz swoje dziecko? Czy wiesz jak ono postrzega Ciebie? Gdybyś Był… Junior to lekka, przezabawna rozrywka pozwalająca na sprawdzenie na ile znamy samych siebie oraz na ile nasze wyobrażenia o nas pokrywają się z tym co sądzą o nas inni. W rozgrywce nie potrzebujemy szczęścia ani specjalistycznej wiedzy. Musimy tylko ujawnić swój światopogląd. Uczestnicy zdobywają punkty typując trafnie kim lub czym byliby współgracze w alternatywnym świecie. Co zadecyduje o naszej odpowiedzi? Skojarzenie z czyimś wyglądem, osobowością czy zainteresowaniami? W wersji Junior pytania dostosowane zostały do rzeczywistości dziecięcego świata. Rozgrywka jest wspaniałym pretekstem do ćwiczenia abstrakcyjnego myślenia. Zabawne skojarzenie co rusz wywołują salwy śmiechu, co sprzyja budowaniu więzi, a wzajemna opowieść o sobie sprawia, że można lepiej poznać zarówno najbliższych jak i samego siebie.

https://www.alexander.com.pl/

 

…………………………………………………

 

 

gry logiczneNa koniec kompaktowa gra, którą możemy zabrać ze sobą wszędzie – do restauracji, samolotu, do parku. Zasady Cat Stax są banalnie proste i można je zamknąć w trzech krokach: Wybierz układankę. Przygotuj koty. Rozwiąż zagadkę w taki sposób, żeby zmieściły się na określonej przestrzeni.

W pudełku znajdują się aż 44 łamigłówki wraz z odpowiedziami, zapewniające świetną, intelektualną zabawę.

https://www.rebel.pl/

 

……………………………………………

Życzymy udanych zakupów i świetnej zabawy! Również dla Was Rodziców, w końcu wszyscy jesteśmy dziećmi:-)