Ekocuda, czyli targi kosmetyków naturalnych

Ekocuda

2 i 3 marca już po raz trzeci będziemy patronować Ekocudom w Gdańsku. W imieniu organizatorów zapraszamy na Stadion Energa, gdzie odbędzie się kolejna edycja targów kosmetyków naturalnych. Podczas dwudniowego wydarzenia odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się zarówno z debiutującymi na polskim rynku markami, jak również z tymi, które już zyskały ich zaufanie i uznanie. Niezmiennie w programie targów znajdą się akcenty edukacyjnie: warsztaty oraz wykłady. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Ekocuda

Zdjęcia: Joanna Oleszek

Za sprawą „ekocudowych” targów w Gdańsku, świadomi konsumenci mają okazję spotkać się z producentami naturalnych kosmetyków. Wymiana doświadczeń, spostrzeżeń oraz pomysłów niesie korzyści dla obu stron. Klienci mają realny wpływ na ulepszanie produktów czy poszerzenie oferty producentów, natomiast firmy zyskują możliwość poznania z pierwszej ręki potrzeb swoich odbiorców i w ten sposób lepiej na nie odpowiedzieć.

Ekocuda rozwijają się wraz z rynkiem kosmetyków naturalnych w Polsce. W gronie wystawców są marki, które są z nami od pierwszej edycji. To niezwykłe doświadczenie, patrzeć jak z roku na rok rośnie grono ich klientów, a także jak wzbogaca się ich oferta. Myślę, że spora jest w tym zasługa obecności na Ekocudach.
Z doświadczenia wiem, że bezpośrednie spotkania producentów z użytkownikami dają niecodzienną okazję do szczerej i konstruktywnej informacji zwrotnej, która jest dla wielu firm dźwignią do sukcesu. Nic dziwnego, przecież jeśli zależy nam, by coraz więcej osób sięgało po dany kosmetyk – warto słuchać ich potrzeb i oczekiwań –
mówi Zuzanna Mierzejewska, organizatorka przedsięwzięcia i właścicielka marki Ekocuda.

Do tej pory wszystkie edycje targów kosmetyków naturalnych Ekocuda odwiedziłotargi kosmetyków naturalnych ponad 153 tysiące osób. Rosnąca świadomość społeczeństwa sprawia, że konsumenci coraz częściej sięgają po naturalne, często niszowe produkty.

Podczas targów odwiedzający mogą skorzystać ze strefy gastronomicznej, w której serwowane będą pyszne potrawy przygotowane w stylu eko. Ważnym punktem targów będą warsztaty prowadzone przez specjalistów. „Ekocuda” to okazja do zdobycia wielu praktycznych informacji dotyczących m.in. zdrowego stylu życia i prawidłowej pielęgnacji skóry.

kosmetyki naturalne