Targi Jestem Slow #Jesień

jestem slow

Już 12-13 września będzie miała miejsce kolejna edycja targów Jestem Slow, a wraz z nią premierowe kolekcje polskich twórców na nadchodzącą jesień. W najbliższy weekend Centrum Praskie Koneser w Warszawie stanie się miejscem spotkań z najlepszymi polskimi projektantami mody, biżuterii, akcesoriów i dodatków.

Święto niezależnej polskiej mody i designu skupi twórców z całej Polski, tworzących w zgodzie z nurtem „slow”. Na odwiedzających targi Jestem Slow będą czekać wyselekcjonowane marki, a zgodne z zasadą #KupujLepszeProdukty klienci będą mogli nabyć autorską odzież, oryginalną biżuterię i nietypowe akcesoria.

jestem slow


Znamy ambasadorów jesiennej edycji

Do współpracy w roli ambasadorów targów zostali zaproszeni niezależni projektanci: Edyta Byrska (Byrska – pracownia biżuterii), Piotr Kaczmarek (Hamsky), Julia Harmacińska (Harmony Bijou), Dobrochna Rawicka (Roskosh.pl) oraz Paula Ostalska (RUUDE).

Nadchodzącą edycja targów Jestem Slow #Jesień jest bliżej natury. Po raz pierwszy od 6 lat sesję zdjęciową ambasadorów zrealizowaliśmy w plenerze, w parku Kaskada w Warszawie. Chcemy pooddychać, być bliżej zieleni – do czego zachęcamy. Targi Jestem Slow odbędą się pomimo epidemii koronawirusa – ale przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności, m.in. odległości pomiędzy stoiskami. Mimo że nie będziemy mogli wziąć udziału w licznych warsztatach i prelekcjach, czy skosztować pyszności, niezmiennie zrobimy zakupy u sprawdzonych i ulubionych marek.” – przekonuje Izabela Miłosz – Damaziak, partner w Grupie Slow.

Nie lada gratka dla miłośników Vintage

Po ogromnym sukcesie pierwszej, wiosennej edycji targów Jestem Vintage, która spotkała się z miłym odbiorem u odwiedzających, również we wrześniu swoje kolekcje zaprezentują najlepsze sklepy vintage oraz kolekcjonerzy z całej Polski.

Po raz kolejny wypełnimy przestrzeń Filtracji w Centrum Praskim Koneser najpiękniejszymi znaleziskami z ubiegłych dekad. Na wszystkich zagorzałych fanów mody z drugiej ręki, ale także tych dopiero zaczynających swoją przygodę z kupowaniem ubrań z historią, designu z minionych lat, czekać będzie kilkudziesięciu wystawców. Nie zabraknie także strefy winylowej, strefy plakatów i komiksu oraz książek z antykwariatu.” – dodaje Marta Głogowska, organizator Targów Vintage.

family weekend

 

Kiedy i Gdzie?

Jestem Slow #Jesień & Jestem Vintage

Kiedy: 12 – 13 września
Gdzie:
Centrum Praskie Koneser 

Godziny otwarcia: 11.00 – 19.00 (sobota i niedziela)

Bilety na miejscu i online

Wstęp 10zł/2 dni (bezpłatny dla dzieci i młodzieży do 12 r.ż.)
Bezproblemowa możliwość poruszania się przez osoby niepełnosprawne.

Więcej informacji na wydarzeniu na FB:

https://www.facebook.com/events/272511333813743