Targi Slow Weekend #9 – edycja majowa

SLOW WEEK

SLOW WEEK

Odwiedź targi Slow Weekend #9 – Kupuj Lepsze Produkty ze swoją pociechą!

Weekend w mieście z dzieckiem to wyzwanie dla każdego rodzica. Musi być ciekawie! Zabierz swoje dziecko na nadchodzące targi Slow Weekend. Organizatorzy zadbali o aktywności, które zainteresują dziecko w każdym wieku. A Ty oddasz się w wir zakupów!

rodzinny weekend

Warsztatownia

To strefa, która pobudzi wyobraźnię i kreatywność dzieci i ich rodziców. W tej części targów wystawione będą maszyny do szycia Juki, na których chętni będą mogli uszyć torbę plażową, wykorzystując do tego niepotrzebne już tekstylia. Florystyki z Amarantu zorganizują zajęcia z wicia wianków, a Bazgrołaki poprowadzą warsztaty z projektowania letnich nadruków na torby i t-shirty. W tej strefie, na stoisku Veet, odbędą się warsztaty z robienia naturalnych peelingów, które zainteresują każdą mamę. Uczestnicy zabiorą ze sobą do domu słoiczek własnoręcznie przygotowanego kosmetyku. Na stoisku Flirt Kwiatowy uczestnicy targów będą mogli zasadzić kwiaty w kolorowych doniczkach lub misach, specjalnie z okazji Dnia Matki.

warsztaty dla dzieci

Kino dla dzieci

To miejsce to hit ostatnich edycji targów organizowanych przez Grupę SLOW. To właśnie tutaj na wygodnych leżakach, w oddzielnej Sali kinowej, pociechy poznają bajki z czasów młodości swoich rodziców. Krecik, Wilk i Zając, Kot Filemon przyciągają i zatrzymują na dłużej nie tylko dzieci w każdym wieku, ale także dorosłych. Podczas najbliższych targów Slow Weekend współorganizatorem i patronem Kina dla dzieci będzie Mini Mini.

Strefa Kids

Majowe targi Slow Weekend zgromadzą blisko 300 wystawców z całej Polski, oferujących autorską modę i akcesoria, wzornictwo, naturalne kosmetyki i lokalne produkty. W Strefie Kids znajdzie się moda dedykowana dzieciom w każdym wieku. Tutaj także odbędą się warsztaty: na stoisku Samodobro odbędzie się upcykling zniszczonych ubrań, a wydawnictwo Tashka poprowadzi kreatywne warsztaty papieru… z którego wyrosną roślinki! 

slow fashion

To wszystko już  19 i 20 maja w Warszawie na Mińskiej 65 w rytmie slow i zgodnie z mottem targów: #KupujLepszeProdukty. Slow Weekend to aż dwa dni na bezstresowe zakupy, oderwanie się od codzienności i spędzenie całego dnia z przyjaciółmi i rodziną.

Targi Slow Weekend #9 – Kupuj Lepsze Produkty

Kiedy: 19 i 20 maja 2018 r.

Gdzie: Mińska 65

Godziny otwarcia: 11.00 – 19.00

Wstęp na wydarzenie bezpłatny.

Kikimora magazine jest patronem medialnym wydarzenia. Zapraszamy!

rodzinny event