Mimmo – dziecięce prêt-à-porter

Trendy zmieniają się wraz z każdym nadchodzącym sezonem, jednak nic tak nie podkreśla delikatności, dziecięcego uroku jak ponadczasowa elegancja we francuskim stylu.

Mimmo jest marką odzieżową dla dzieci rodziców, poszukujących piękna, prostoty i naturalnych tkanin. Projektantki bawią się modą miksując własne wspomnienia, inspiracje wprost z francuskich ulic oraz wszystko to co sprawia, że chcemy na nowo odkrywać magię dzieciństwa.

poprawkaDSC_3531 poprawkaDSC_3514 poprawkaDSC_0697 poprawkaDSC_3501 gotoweDSC_0820 gotoweDSC_0926 gotoweDSC_1016 gotoweDSC_0818 gotoweDSC_0679 gotoweDSC_0752 gotoweDSC_0710

Letnia kolekcja Mimmo wyróżnia się niezwykłymi projektami i barwami. Dominuje kolor taupe przełamany bielą. Taka jest sukienka Lola inspirowana francuską modą dziecięcą high fashion. Niezwykły projekt, który wyróżni każdą dziewczynkę – sukienka w uroczą pepitkę z kołnierzykiem obszytym koronką w kolorze deszczowego nieba oraz bufiastymi rękawkami.

gotoweDSC_0840

Dla chłopców Mimmo zaprojektowało z kolei zestaw Hugo, klimatyczny, poetycki w formie komplecik w stylu francuskiej bohemy.

IMG_8944

Theo to komplet inspirowany dawną paryską modą w nowoczesnym designie. Niezwykłego uroku nadaje mu przewrotny, cyrkowy kołnierzyk i spodenki z bufiastymi nogawkami w biało-błękitną pepitkę.

IMG_8946

W letniej kolekcji nie mogło również zabraknąć marynarskich pasów, które projektantki kochają równie mocno jak paryski szyk. Projekt Lou jest wyrazem tej miłości do morskich klimatów w dziecięcym, lekko ekstrawaganckim, turkusowym wydaniu.

IMG_8964

Lato z Mimmo to także niezapominajki, cudowny smak waty cukrowej i lodów malinowych. Wszystkie te inspiracje znajdziecie w najnowszej kolekcji marki.

IMG_8954Kolekcja dostępna w sklepie internetowym marki Mimmo, wszelkie aktualne informacje znajdziecie także na profilu FB.