Jungle Kids

Nic tak nie cieszy, jak możliwość zrzucenia z siebie ciężkich zimowych ubrań! Wiosenne stylizacje to prawdziwa eksplozja energetycznych kolorów, roślinnych printów i doskonałych tkanin.

Dla prawdziwych tropicieli wiosny mamy propozycję na pierwsze cieplejsze dni, zarówno w miejskiej dżungli jak i w najprawdziwszych zaroślach Amazonii.

 

Jungle Girl

Najnowsza kolekcja marki Scotch&Soda wręcz kipi motywami dżungli. Wystarczy zarzucić na lekki kombinezon kurtkę i fantazyjnie zawiązać apaszkę, w razie chłodu obowiązkowo rajstopy na nogi – w wypadku takiej dawki wzorów, proponujemy jednokolorowe, świetnie będą wyglądać czerwone.

girl-jungle

Kurtka, kombinezon, apaszka i opaska Scotch&Soda Kids, buty Zara Kids

Jungle Boy

Dla amatora spacerów nawet w deszczu, konieczna jest odpowiednia kurtka. W naszej stylizacji wykorzystałyśmy wiatrówkę Scotch&Soda, którą w razie potrzeby można łatwo zwinąć i spakować do woreczka, koszula khaki ma niecodzienny dodatek, maleńką apaszkę, nadającą całości charakteru wprost z filmów o Indiana Jones. Odrobina słońca pojawia się w postaci tenisówek i bluzy w idealnie żółtym kolorze.

 

jungle-boy

Kurtka,koszula i bransoletka Scotch&Soda, bluza, jeansy i tenisówki Zara Kids