Zabawka Roku 2019 – zwycięskie produkty

najlepsze zabawki

Zabawkowe hity tego sezonu to deski do balansowania, nietypowe hulajnogi, gry planszowe uczące emocji czy udzielania pierwszej pomocy.

Najważniejszy plebiscyt ekspercki Zabawka Roku odbył się już po raz 11-sty. W podwarszawskim hotelu Brant zebrali się najważniejsi dziennikarze i fachowcy w branży, a także znani i lubiani rodzice. Wszyscy testowali najciekawsze zabawki i produkty do pielęgnacji dzieci.

zabawka roku 2019

W organizowanej przez Zabawkowicz.pl imprezie uczestniczyły: Anna Czartoryska, Anna Guzik, Katarzyna Bujakiewicz, Zofia Ślotała, Katarzyna Burzyńska, Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Anna Korcz, Dorota Michałowska, Otylia Jędrzejczak, Joanna Racewicz, Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Dorota Gardias, Agnieszka Mrozińska, Odeta Moro, Karolina Malinowska, Anna Dec, Beata Sadowska, Wiola Kołakowska, Zuzia Kaszuba i Małgorzata Kosik. Świeżo upieczony tata Rafał Maślak, a także jurorzy: Michał Olszański, Wojciech Błach i Jakub Wesołowski.

Poniżej prezentujemy zwycięskie produkty:

 

Złość, radość, niepokój, gniew, smutek, miłość… To one nami rządzą. Czasami potrafimy je ujarzmić, a czasami dajemy się im ponieść. Ważne, abyśmy je poznali i umieli o nich rozmawiać. Gra EMOCJE to świetna pomoc w poznaniu siebie i swojego otoczenia.

KUKURYKU

 

rowerek hulajnoga

 

Hulajnoga i rowerek w jednym – scoot and ride. Wspaniały pomysł dla każdego malucha uwielbiającego ruch i świetną zabawę! Nowatorskipomysł i nowoczesny design nagrodzony na międzynarodowych targach sportowych ISPO w Monachium.

SMJ Sport

 

 

CAT STAX

 

Klasyczna łamigłówka logiczna o wielu poziomach trudności, która świetnie wspiera rozwój dziecięcych umysłów. Kolorowe wydanie pełne kotów dodatkowo zachęca do zabawy, a sama rozgrywka uczy skupienia na zadaniu i planowania przestrzennego.

REBEL

wobbel

 

 

Deska do balansowania marki Wobbel to bardzo prosty przedmiot, który służy do bujania, huśtania, kołysania i trenowania równowagi. Pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, jego motorykę dużą, samopoczucie, możliwości intelektualne i na emocje.

BabyandTravel

 

 

Nighthawk ROLLPLAY

 

Przeżyj czyste dreszcze emocji z Nighthawk ROLLPLAY! Deska jest sterowana podczas siedzenia i ma potężną moc. Dzięki przesunięciu ciężaru i pedałom nożnym, mali bohaterowie akcji kierują pojazdem i osiągają prędkości do 12 km/h.

ART Consulting

 

 

 

gakker

 

Drewniana deska do balansowania jest wykorzystywana do pracy z dziećmi, ze względu na fantastyczne korzyści rozwojowe oraz nieskończone możliwości wolnej i kreatywnej zabawy. Zyskała dużą popularność wśród osób inspirujących się pedagogika Marii Montessori i waldorfską.

NIBRES

 

 

operowe zwierzaki

Edukacyjne zabawki muzyczne, wspierające rozwój dzieci 0+ oraz w okresie prenatalnym. Poprzez muzykę klasyczną działają uspokajająco, ułatwiają zasypianie, wpływają na wyobraźnię, stymulują rozwój mózgu. Baby Opera posiada Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka.

BABY OPERA

 

 

 

gra pierwsza pomoc

 

Gra została stworzona w oparciu o Ogólnopolski Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować” wspólnie z Fundacją WOŚP. Uczy rozpoznawania i unikania zgrożeń oraz co najważniejsze uczy udzielania pierwszej pomocy. Edukacyjna gra planszowa dla dzieci od lat 7.

Hipocampus

 

 

exit yummy

 

 

Czy Twoje dziecko lubi bawić się w gotowanie? Jeśli tak, to kuchnia Exit Yummy jest zabawką, którą natychmiast pokocha każde dziecko.

Sportpoland.com

 

 

 

Fliker AIR A1

 

Płynny ślizg i pełna kontrola podczas jazdy! Fliker Air A1 to rewolucyjna hulajnoga trójkołowa, wprawiana w ruch poprzez poruszanie biodrami z boku na bok. Hulajnoga posiada wytrzymałe koła poliuretanowe, hamulce o szybkiej reakcji oraz wzmocnioną stalową ramę.

REKMAN

 

 

Wham-o Wave

 

Ślizgawka ogrodowa firmy Wham-O zapewnia świetną zabawę na świeżym powietrzu. Na bokach ślizgawki wykonane zostały otwory przez które leci woda, co zapewnia duży poślizg oraz orzeźwienie w gorące dni.

SMJ Sport

 

 

 

 

tagi

 

Niezwykle uniwersalna gra słowna, w której uczestnicy wymyślają hasła spełniające dwa kryteria: kategorię oraz wskazaną pierwszą literę. Gra świetnie rozwija nasze słownictwo i uczy sprawnego myślenia pod presją czasu.

REBEL