Lifestylowy rodzinny weekend

ds7 crossback

Budząca się do życia zieleń, podkrakowskie zabytki i najnowszy model Marki DS: DS7 CROSSBACK – luksusowy SUV, którym udaliśmy się na rodzinny weekend do Ojcowskiego Parku Narodowego, zatrzymując się w niezwykłej lokalizacji: Hotelu Dworze w Tomaszowicach.

ds7 crossback

DS7 CROSSBACK i Galeria Panorama / Dwór Tomaszowice

DS 7 CROSSBACK to pierwsze auto z nowej generacji modeli DS. Zachwycający designem SUV to propozycja dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowej stylistyki oraz najnowszych technologii. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz auto robi doskonałe wrażenie – prezentując swój nowatorski i niepowtarzalny styl. Dopracowane detale i zaproponowane rozwiązania techniczne są bardzo efektowne.

Czym zaskakuje nowy DS?

System oświetlenia DS ACTIVE LED VISION, wewnętrzne przełaczniki wykończone kryształem, perłowe przeszycia tapicerki, rozkładana elektrycznie tylna kanapa, duży ekran dotykowy HD z personalizacją ustawień i kolorów w zależnosci od nastroju – to tylko wybrane atuty nowego modelu, które zrobiły wrażenie nie tylko na kierowcy, ale również pasażerach, nawet tych najmłodszych. Całości dopełniają dynamiczne silniki i doskonale wyciszone wnętrze.

samochód rodzinny

paryskie wnętrze DS7 w wersji OPERA

 

family car

DS7 CROSSBACK na tle ogrodu botanicznego – Dwór w Tomaszowicach

 

Hotel Dwór w Tomaszowicach urządzony został w przydworskich zabudowaniach, otoczony jest malowniczym parkiem i sąsiaduje z klasycystycznym dworem polskim.

To doskonałe miejsce na rodzinny pobyt. XIX wieczny park, altany i ścieżki spacerowe pozwalają zapomnieć o miejskim zgiełku, mimo, że hotel oddalony jest zaledwie kilka kilometrów od Krakowa. Powierzchnia zespołu dworsko-parkowego zajmuje około 10 hektarów, a większość terenu zatopiona jest w zieleni.

To również świetna lokalizacja na okazjonalne uroczystości rodzinne, bądź biznesowe, w organizacji których personel hotelu ma ogromne doświadczenie.

rodzinny weekend

 

rodzinne wakacje

muskularna sylwetka DS7 na tle Restauracji Spichlerz

 

lifestyle rodzinny

DS7 CROSSBACK w Ojcowskim Parku Narodowym

 

family car

charakterystyczne logo DS, w tle Oranżeria

 

rodzinny design

 

hotel rodzinny