Weekend na sportowo z Mini Clubman Cooper S

clubman

mini clubman

 

Szukacie inspiracji na aktywny wrześniowy weekend?

Proszę bardzo! nasz pomysł zawiera się w kilku słowach: ucieczka z miasta, woda, dużo słońca, sporty wodne i…  Mini Clubman Cooper S – przestronne i wszechstronne auto, z napędem na cztery koło – ALL4.

 

trendy car

 

Wyrafinowana sylwetka, awangardowa kolorystyka karoserii z charakterystyczną linią szyb i szklanego dachu muszą się podobać. Podwójne drzwi z tyłu otwierane przyciskiem kluczyka i detale stylistyczne podkreślające sportowy charakter Clubmana. W końcu to Cooper S, który przyspiesza do 100 w czasie poniżej 7 sekund…

 

water sports

 

 

 

urban car

Mimo sportowego charakteru Mini oferuje wysoki komfort podróżowania, a dzięki zastosowaniu najnowszych technologii zapewnia bezpieczeństwo podróżującym i wsparcie kierowcy – w postaci systemów asystujących i wspomagających prowadzenie pojazdu, znanych dobrze z siostrzanej marki – BMW.

 

narty wodne

 

auto mini

To co sprawiło nam największą frajdę w obcowaniu z Mini to odkrywanie detali, których jest tutaj mnóstwo… Charakterystyczny kokpit z ciekawą iluminacją, przycisk: start/stop, strumień światła z lusterek bocznych tworzący na podłożu logo Mini, lampy tylnie w kształcie brytyjskiej flagi Union Jack, czy – widoczne na zdjęciu – reflektory przednie z obwódką LED – to tylko wybrane „smaczki” tego modelu.

Mini nie podąża za trendami, Mini trendy kreuje i świetnie mu to wychodzi!

 

water ski

Więcej na:

mini clubman