Wakacje w SPA pełne atrakcji

IMG_0121

Znalezienie odpowiedniego miejsca na rodzinny wypoczynek nie jest takie łatwe. Poza ciekawym usytuowaniem, liczy się komfort wypoczynku, znakomita obsługa i moc atrakcji.

Ciekawie, bo różnorodnie

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, to miejsce przyjazne dzieciom. Już po przekroczeniu progu hotelowego każdy poczuje się tu „zaopiekowany”. Najmłodsi goście są na powitanie obdarowywani pluszową maskotką. Bywalcy mają już z pewnością zebraną okazałą kolekcję. W hotelowym lobby od razu można zapoznać się z planem zajęć i atrakcji zaplanowanych na dany dzień lub weekend, a przygotowanych z myślą o dzieciach i dorosłych. A jest w czym wybierać – od gier i zabaw począwszy, poprzez zajęcia rozwojowe, choćby takie jak Fit for Kids, ABC tenisa ziemnego, nauka pływania, aż po słuchanie opowiadań przy ognisku, miniakademię gotowania czy czytanie najpiękniejszych baśni i bajek na dobranoc. Atutem mazurskiego hotelu jest znajdująca się na terenie stajnia z końmi i kucami, więc jest okazja zasmakowania w jednym z najpiękniejszych sportów.

pok14ERI8290WYBRANE1

Nauka przez zabawę

Dziś trudno jest poruszać się po świecie bez znajomości języka obcego. A wakacje to idealny czas, aby połączyć zabawę z przyswajaniem języka angielskiego. Hotele SPA Dr Irena Eris proponują dla najmłodszych naukę w sposób lekki, łatwy i przyjemny – podczas codziennych zajęć przygotowanych specjalnie dla nich we współpracy ze znaną szkołą językową Helen Doron. Przyjazna atmosfera, wesołe wierszyki i piosenki oraz lektorzy mający doświadczenie w pracy z dziećmi sprawią, że pociechy czują się bezpiecznie, chętnie bawią się i mówią w języku obcym.

Dla ciała i zmysłów

Dorośli natomiast mogą oddawać się w hotelowym Kosmetycznym Instytucie rozkoszom pielęgnacji ciała, korzystając z dobranych indywidualnie do potrzeb skóry zabiegów pielęgnacyjnych, odmładzających i przywracających wewnętrzną harmonię. Albo korzystać z masaży klasycznych i relaksujących, jak i dobroczynnych zabiegów wodnych. Dużym powodzeniem cieszą się zabiegi przywołujące na myśl egzotyczne podróże, a to za sprawą profesjonalnych masażystów z Indii i Bali, którzy wykonują masaże ajurwedyjskie, balijskie i tajskie. Ponadto Instytut oferuje wyspecjalizowane programy pielęgnacyjne dla kobiet, mężczyzn i nastolatków.

C01BASEN_1DWN2555ERI8282

W zdrowym ciele…

Lato to znakomita pora, by korzystać jak najwięcej z zajęć ruchowych na świeżym powietrzu. Joga, rowery, tenis czy spacery z kijami do nordic walking nie tylko rozruszają mięśnie, dotlenią organizm, ale dostarczą odpowiedniej porcji witaminy D. Nie zabraknie też ciekawych propozycji przygotowanych przez hotel na wspólne spędzenie czasu całą rodziną, m.in.: rejsy statkiem po Jeziorze Drwęckim, koncerty, poznawanie przy ognisku legend Warmii i Mazur, relaks w Centrum SPA, jak i dla samych dorosłych – degustacje zdrowych koktajli wellness, porady fryzjerskie i makijażu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie DrIrenaErisSpa.com.