Volvo V60 Cross Country – auto uniwersalne

volvo v60 cc

volvo v60 cc

Nowe Volvo V60 Cross Country to auto, które trudno zaszufladkować do określonej kategorii. Na pierwszy rzut oka – kombi. Kiedy się lepiej przyjrzymy – kombi podwyższone, a więc lekko uterenowione. Jeżeli spojrzymy na auto z przodu – dostrzeżemy dynamiczne, agresywne detale, które mogą świadczyć o lekko sportowym charakterze auta, podobnie jest z tyłu, gdzie wzrok nasz zelektryzują masywne końcówki wydechu i efektowny spojler tylnej szyby. Z perspektywy wnętrza auta, zwłaszcza kiedy zajmiemy miejsce na tylniej kanapie – nad głowami zobaczymy ogromny, panoramiczny szklany dach – niczym w dużym SUVie. Wreszcie – kiedy otworzymy tylnią klapę – ukaże się nam duży rodzinny bagażnik.

rodzinne volvo

Czy nowe V60 Cross Country to samochód dla osób mieszkających poza miastem, w trudno dostępnym terenie – do którego prowadzą nieutwardzone drogi? Z pewnością tak. Świetne zawieszenie, zwiększony prześwit, napęd na 4 koła nadają mu potrzebnych atrybutów do jazdy w terenie.

Czy auto odnajdzie się w nowoczesnej przestrzeni miejskiej, wśród szklanych wieżowców i nowoczesnych apartamentowców? O to zadbali styliści Volvo – tworząc wręcz doskonałą sylwetkę i dobierając nową paletę kolorów – zarówno karoserii jak i wnętrza.

To jedno z najbardziej uniwersalnych aut, którymi mieliśmy okazję jeździć podczas naszych testów. Prezentujemy je w naszej fotorelacji – zachęcając do odwiedzenia najbliższego dealera Volvo – żeby przekonać się o walorach tego modelu na własnej skórze…

rodzinne kombi

 

family car

 

rodzinny samochód

 

dizajn użytkowy

v60/cross-country