Velveteen AW17. Celestial Sparkles/Niebiańske Iskierki

kids photography
velveteen

„Velveteen to ubrania dla dziecka, które świeci jasno jak diament, które jest silne, inteligentne, uprzejme. Velveteen jest dla małego światowca, który tkwi w każdym z nas.”
Projektantka. Laura – projektantka marki Velveteen. Urodzona w Kalifornii, wykształcona w Nowym Jorku, mieszkająca na przemian w Hong Kongu i Londynie z mężem Szwajcarem i dwójką globalnych dzieci. Kiedy była małym dzieckiem, przyjmowała życie z ogromnym entuzjazmem, tak jak robią to wszystkie dzieci… Tą filozofię kontynuuje do dziś, projektując ubrania Velveteen.
Wartości marki. Velveteen, zawsze kiedy to możliwe, współpracuje z organizacjami „fair trade”. Ubrania są precyzyjnie wykonane i ręcznie haftowane, wykorzystując techniki rzemieślnicze z Indii. Marka stara się dawać zatrudnienie zwłaszcza matkom, które dzięki pracy mogą zapewnić byt i edukację swoim dzieciom.
 kids apparel

 

„Velveteen is for the child who shines bright like a diamond, who is strong, smart, and kind. Velveteen is for the global child in all of us.”

The Designer. Laura – the Velveteen’s designer. California-born and New-York-educated, making a home in Hong Kong by way of London with a Swiss husband and two global children. When she was a young child, she embraced life with irrational exuberance just as children do now.

Brand values. They work with fair-trade organisations whenever possible. Clothing is finely crafted and hand-embroidered, using a combination of Indian artisan techniques. They work to provide employment to mothers who would otherwise be unable to provide for their children and education for children who would otherwise be unable to attend school.

kids model

 

kids photography

 

lifetyle kids

 

kids fashion

 

ubrania dla dziewczynki