Traktujemy dzieci poważnie

Zrzut ekranu 2015-06-02 o 13.27.51

Często traktujemy dzieci jak istoty, których czynami i myślami musimy dowodzić. Niczym generałowie stoimy na straży na czas wykonanej pracy domowej, poprawnie założonego bucika itd…

Blokujemy bezwiednie pasje, nie dbamy o płomień jaki zapalił się do chęci poznawania, bo przecież to takie banalne, bo nie ważne co, jak i dlaczego, przecież to tylko dziecko, ma czas, kiedyś się nauczy.

Pragniemy się nie zgodzić, naszym zdaniem teraz jest czas najlepszy, teraz ważniejsze od pracy domowej i poukładanych klocków w pokoju jest nauka przez zabawę, spełnianie marzeń, zaangażowanie w każdy choćby najmniejszy przejaw zainteresowania światem.

Zrzut ekranu 2015-06-02 o 13.28.52

Jarek Wasilewski, twórca i współwłaściciel Funiversity ze swoich dziecięcych marzeń stworzył właśnie takie środowisko, środowisko które daje dzieciom szanse na mądry rozwój i wsparcie. Miejsce w którym dzieci traktuje się poważnie i całkiem serio podchodzi do nauki.

Jak działa Funiversity?  W użyciu jest magia, ale jest to magia wiedzy, głęboka znajomość reguł i mechanizmów, która sprawia, że „rzeczy się dzieją”. Na zajęciach dzieci są Inspirowane do szukania swoich talentów, do poznawania świata i siebie.

Zrzut ekranu 2015-06-02 o 13.30.02

Funiversity oferuje dzieciom interaktywne warsztaty i programy zajęć z dziedziny fizyki, astronomii, chemii, biologii czy archeologii. Zajęcia prowadzone są przez dobrze przygotowanych animatorów, uczą otwartości, budowania relacji z rówieśnikami i dorosłymi, odwagi w myśleniu i zadawaniu pytań, samodzielnego znajdowania rozwiązań oraz formułowania sądów i wypowiedzi.

Zrzut ekranu 2015-06-02 o 13.31.32

Mali, mądrzy ludzie bawią się w mądry sposób, a my rodzice mamy tylko jeden obowiązek, wspierać ich w tym bezustannie!

Więcej informacji znajdziecie tu>>>