Tiger is a new black

Po czterech latach studiów artystycznych i dogłębnego kwestionowania granic sztuki konceptualnej ( a raczej własnych ograniczeń w obliczu tejże sztuki), wybiera odstawienie na bok płótna i oswojenie myszy komputera. Roger, bo tak pieszczotliwie nazywa swojego Mac’a staje się pełnoprawnym członkiem rodziny. Podczas bezsennych nocy, myśli o podejmowaniu ryzyka, radości, strachu, Julie podejmuje decyzję, stawia wszystko na jedną kartę i postanawia stworzyć swoją markę, swój mały biznes o wdzięcznej nazwie Pepesoup.

Julie projektuje wyjątkowe torby sportowe dla dzieci, z miłością, wiedzą techniczną i grafiką, której nie da się nie pokochać od pierwszego wejrzenia.

Kolekcja opiera się na zwariowanym scenariuszu, gdzie krokodyl i tygrys wiodą szczęśliwie życie u boku opływającego słodkością jednorożca. Nie możliwe, a jednak! Sami zobaczcie…

 

tiger-blanc

www.pepesoup.fr

licorne-blanc

www.pepesoup.fr

DSC_2652

www.pepesoup.fr

R-DSC_3026

www.pepesoup.fr

Zrzut ekranu 2016-01-29 o 10.45.38

www.pepesoup.fr zdj. Instagram

Zrzut ekranu 2016-01-29 o 10.44.24

www.pepesoup.fr zdj. Instagram

Zrzut ekranu 2016-01-29 o 10.44.01

www.pepesoup.fr zdj. Instagram

Zaprojektowane i wyprodukowane we Francji, produkty Pepesoup wykonywane są z poszanowaniem ludzi i środowiska.
Farby używane do drukowania tkanin są certyfikat Oeko-Tex ( pod kątem zawartości substancji szkodliwych). Kolekcje są wypuszczane w limitowanych seriach, tak aby odbiorcy wciąż mogli cieszyć się nową grafiką dostosowaną do wieku i zmieniających się upodobań.