Targi Slow Weekend #8 – Święta!

targi slow

targi slow

Już 9 i 10 grudnia odbędzie się 8. edycja Slow Weekend – największych targów lifestylowych w Polsce. Wydarzenie będzie miało miejsce w halach przy Mińskiej 65 w Warszawie, a towarzyszyć będzie mu hasło #KupujLepszePrezenty.

Tegoroczne targi Slow Weekend zgromadzą ponad 350 wystawców z całej Polski, oferujących autorską modę i akcesoria, wzornictwo, naturalne kosmetyki i lokalne produkty. Podczas targów odbędą się także wydarzenia towarzyszące, takie jak targ spożywczy, warsztaty kulinarne Kuchni+ z Marietą Marecką, księgarnia, targ winyli oraz targ konopny Kanaba Fair. Hale targowe zostaną podzielone na strefy: Moda i akcesoria, strefa Męska, strefa Ciało, strefa Design, strefa Zwierzaka oraz Slow Food. Dla najmłodszych organizatorzy zaaranżowali oddzielną salę kinową, w której pod okiem fundacji Family For Family obejrzą najlepsze bajki.

slow weekend

Ważnym punktem targów będzie strefa Ciało oferująca wyselekcjonowane marki naturalnych kosmetyków. Odwiedzający będą mogli skorzystać z tajskiego masażu oraz wziąć udział w warsztatach regulacji i stylizacji brwi na stoisku salonu Her Eyes Studio.

Osoby, które będą chciały dać upust swojej kreatywności, powinny wpaść do Warsztatowni. W tej części targów wystawione będą maszyny do szycia Juki, na których chętni będą mogli uszyć własny worek na prezenty, wykorzystując do tego niepotrzebne już tekstylia. Florystyki z Amarantu poprowadzą zajęcia z wicia świątecznych wianków na drzwi oraz stroików bożonarodzeniowych. Odbędą się też warsztaty z projektowania nadruków na torby i t-shirty z Bazgrołakami, z sitodruku z SUS Kids oraz warsztaty dla nieco młodszych z Wydawnictwem TASHKA.

Slow Weekend to aż dwa dni na bezstresowe zakupy prezentów, oderwanie się od codzienności i spędzenie całego dnia ze znajomymi i rodziną. W sąsiedztwie części slow foodowej powstanie strefa chilloutu z leżakami i relaksującą muzyką, którą zapewni partner wydarzenia Radio ChilliZet.

Kikimora_magazine jest partnerem medialnym imprezy!

#kupuj lepsze prezenty

Targi Slow Weekend #8 – Święta!

Kiedy: 9 i 10 grudnia 2017 r.

Gdzie: Mińska 65

Godziny otwarcia: 11.00 – 19.00

Wstęp na wydarzenie bezpłatny.