Zimowy Slow Weekend 10 – #KupujLepszePrezenty na Święta!

Slow Weekend

Slow Weekend

Najwolniejsze targi tej zimy odbędą się w najbliższy weekend, 8 i 9 grudnia w postindustrialnych halach Mińska 65 na warszawskiej Pradze Południe. Już po raz 10-ty organizatorzy powoli i bez przedświątecznej gorączki, zapraszają na zimową edycję Slow Weekendu. Wydarzeniu towarzyszy hasło #KupujLepszePrezenty.

warsztaty kreatywne

Targi Slow Weekend to największe wydarzenie skupiające w jednym miejscu i w świątecznej atmosferze polskich projektantów, twórców oraz producentów tworzących w zgodzie z nurtem „slow”. Na odwiedzających przestrzenie starej praskiej drukarni czekać będzie 300 wystawców z całej Polski i starannie wyselekcjonowane marki. Zgodne z zasadą #KupujLepszePrezenty będzie można tam znaleźć wyjątkowe podarki dla najbliższych: autorskie ubrania i akcesoria, unikalne wzornictwo, oryginalne rzemiosło, ekologiczne kosmetyki, a także artykuły dziecięce i dla zwierząt.

Przestrzeni targowej towarzyszyć będą dodatkowe aktywności. Wkreatywne dzieciwydzielonej sali odbędzie się świąteczny market spożywczy z livecookingiem i warsztatami kulinarnymi. Na kreatywnych czekają manualne warsztaty, na praktyków – usługi z faktorem „slow”, a na szukających prezentów „z duszą” – księgarnia i winylowy market. Aktywiści będą mogli wziąć udział w spotkaniach i rozmowach w studio Slow TV o odpowiedzialnych wyborach i świadomej konsumpcji, a dla dzieci obejrzeć świąteczne bajki w kinie.

W sobotni wieczór, w przylegającym do hali targowej praskim klubie Drukarnia, odbędzie się oficjalny after Slow Weekendu – koncert Kapeli ze Wsi Warszawa. Bilety: 40-60 zł (do nabycia online: goout.net). Start: sobota 8.12, godz. 20:00

Więcej na: www.slowweekend.pl

Wydarzenie Facebook:

https://www.facebook.com/events/330370407772485/

rodzinny weeeknd

Slow Weekend 10 – #KupujLepszePrezenty na Święta!

8-9 grudnia 2018 r.

ul. Mińska 65 (zbieg ulic Mińskiej i Chodakowskiej)

11.00 – 19.00 (sobota i niedziela)

Wydarzenie jest bezpłatne.

Możliwość swobodnego poruszania się po imprezie przez osoby niepełnosprawne.

Dozwolony wstęp ze zwierzętami.