Siła kobiecości w macierzyństwie – Konferencja w Warszawie

zapytaj położną

zapytaj położną

 

Tej jesieni siła kobiecości da o sobie znać na warszawskiej Pradze. Tam bowiem, przy Mińskiej 65, 19 października 2017 (czwartek) odbędą się 10 urodziny portalu ZapytajPolozna.pl, założonego przez położną Kasię Płaza-Piekarzewską. Motywacją założenia portalu była chęć dzielenia się wiedzą o cudzie narodzin oraz to, by poród każdej kobiety budził w niej pozytywne skojarzenia.

Podczas 10 jubileuszu pod hasłem “Siła kobiecości w macierzyństwie”, poprzez proponowane tematy organizator chce pokazać znaczenie kobiet w macierzyństwie. Zaproszeni goście poruszą kwestie związane z tak ważnym wsparciem Matek w pierwszym etapie rodzicielstwa, budowaniem poczucia własnej wartości oraz wyznaczaniem granic. Autorka książki “Matka Młodej Matki”Justyna Dąbrowska opowie, o znaczeniu relacji z własną matką po narodzinach dziecka. O podróżowaniu z dziećmi będzie mówić Natalia Sitarska współtwórczyni bloga “Tasteaway”. Na koniec Joanna Sakowska założycielka “Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”, opowie o znaczeniu komunikacji w pokonywaniu trudności wychowawczych.

Podczas konferencji wystąpią rónież: Joanna Pietrusiewicz z Fundacji Rodzić po Ludzku, Magdalena Modlibowskia z Fundacji Wsparcia Rodzin “Po Adopcji”, Katarzyna Płaza-Piekarzewska ZapytajPolozna.pl, Magda Macyszyn i Michalina Gajewska z Family Coaching. Oprócz prelekcji zaplanowane są do wyboru cztery warsztaty.

  • Jak mądrze połączyć pracę i macierzyństwo – coach Magda Macyszyn i coach Justyna Kuźnik-Duda
  • Moc wyrażania uczuć w relacjach z dziećmi – trenerki Szkoły dla rodziców Anna Czuba i Małgorzata Zacharias
  • Mama wraca do pracy aspekty prawne – prawnik Katarzyna Łodygowska
  • Zdrowe gotowanie dla całej rodziny – dietetyk Daria Rybicka

Zapraszamy do udziału w konferencji w dniu 19 października 2017 roku na Warszawskiej Pradze przy ul. Mińska 65 .

Więcej informacji: zapytajpolozna.pl/konferencja

Organizatorem konferencji jest portal ZapytajPolozna.pl.

Magazyn Kikimora jest patronem medialnym wydarzenia.

Sponsorem głównym wydarzenia jest marka Pampers.