Prezenty, prezenty…. przedstawiamy wyniki konkursu Zabawka Roku 2020

zabawka roku

Mikołajki już tuż, tuż.

Jeżeli więc szukacie inspiracji, a może gotowego pomysłu na prezent, przedstawiamy wyniki listopadowej edycji konkursu organizowanego przez Zabawkowicz.pl!

Oto wybrane zabawki, które otrzymały tytuł Zabawki Roku 2020!

 

 

Program #SmartDzieciaki PREMIUM

12- miesięczny cykl naukowy, skierowany do dzieci wczesnoszkolnych, w wieku 8-13 lat. W ramach programu dzieci otrzymują regularnie, co miesiąc zestawy z eksperymentami, które tłumaczą otaczające zjawiska.

 

 

Opowiadanki

Stworzona z myślą o wspólnym spędzaniu czasu w gronie rodzinnym gra narracyjna, w której sami decydujemy o przebiegu opowiadanej bajki. W każdej rozgrywce historia zyskuje nowych bohaterów, którzy przeżywają niezapomniane przygody.

 

 

ToddleRoad

Elastyczne drogi do budowania wykonane z kauczuku, z dużych płaskich elementów. Zaprojektowane przez mamę , tak, aby pasowały do nich wszystkie autka dzieci, a złożone na półkę zajmowały mało miejsca.

 

 

Sensoryczne Memo

Gra pamięciowo-dotykowa polegająca na odnajdywaniu sensorycznych par za pomocą zmysłu dotyku.

 

 

 

 

 

HEY CLAY

Dzięki kreatywnej miękkiej i delikatnej masie o jaskrawych kolorach jesteś wstanie własnoręcznie wykonać piękne figurki/potworki/postacie. Aplikacja pełni rolę przewodnika do tworzenia ich – zaczynając od prostych kształtów aż do sklejenia pełnowymiarowej postaci pobudzając wyobraźnię.

 

 

 

„Bitwa o zęby” – edukacyjna gra planszowa

Cel zabawy planszowej „Bitwa o zęby” polega na tym by usunąć bakterie, które niestrudzenie atakują nasze zęby. Każde pole na planszy jest aktywne i wskazuje graczowi akcję, którą ma podjąć. Wiedza zawarta w pytaniach uświadamia dziecku, jak dbać o higienę jamy ustnej

 

 

 

 

Co za emocje! Gra edukacyjna. Kapitan Nauka

Kreatywna gra dla młodszych dzieci, które uczą się rozpoznawać swoje i cudze uczucia oraz je wyrażać. W drodze po wygraną, uczestnicy muszą zaprezentować emocje w wybrany sposób: za pomocą opowieści, odgłosów czy min. To idealny trening komunikacji dla najmłodszych, który pobudza wyobraźnię.

 

 

 

 

Seria gier planszowych Alias 5 gier

GRA, PRZY KTÓREJ LUDZIE ZACZYNAJĄ MÓWIĆ – ALIAS to zabawna gra o wyrazach, w której podstawowa zasada brzmi “inaczej mówiąc”. Celem jest objaśnienie, zanim przesypie się piasek w klepsydrze, jak największej ilości haseł z kart. A wszystko za pomocą synonimów, przeciwieństw i podpowiedzi.

 

 

 

 

Kinderkraft rowerek biegowy GOSWIFT black volt

Rowerek biegowy GOSWIFT black volt został wyposażony w pompowane 12-calowe koła. Rowerek waży – zaledwie 3,8 kg. Ergonomiczne siodełko sprawia, że GOSWIFT będzie wygodny dla dzieci. A ograniczony skręt kierownicy zabezpiecza przed upadkiem.

 

 

 

 

TRIHORSE – Finger Car

Unikalna zabawka edukacyjna FINGER CAR z wysokiej jakości drewna, która rozwija zdolność skupienia się, sprawność ruchową i kreatywność dziecka. Samochodzik ma ogólnoeuropejski patent, a firma stolarska z Děčína jest jego twórcą i jedynym producentem.

 

 

 

 

 

MODUTOY

Zabawka Modu to wyjątkowa zabawka, która nie tylko pobudza chęć do aktywnej zabawy ale także zachęca do budowania własnych dzieł. Z bloków i łączników możemy tworzyć dowolne konstrukcje, które będą towarzyszyć dziecku na każdym etapie rozwoju.

 

 

 

 

 

Busykids Domek

Tablica manipulacyjna zaprojektowana jest w formie domu, dzięki czemu dodatkowo oddziałuje na wyobraźnię dziecka.

 

 

 

 

 

Zestaw slow toys JELONEK Kikadu

Ekskluzywna niemiecka marka, która nie idąc na kompromisy projektuje slow toys. Tworzy pierwsze zabawki dziecka, które są bezpieczne i pro-eko. Oferowane produkty składają się z bawełny organicznej, kauczuku naturalnego i materiałów pochodzących z recyklingu. Produkcja jest przyjazna środowisku i odpowiedzialna społecznie. Produkty Kikadu nadają się do eko-wyprawki.

 

 

innyBin

Elastyczna Kostka InnyBin

Pożegnaj nudny sorter. Sześć kolorowych elastycznych ścian z wytrzymałych gumek i sześć dużych klocków – każdy w innym kolorze, kształcie i innej fakturze. Maluch zafascynowany będzie przeciskać elementy przez kolorowe gumki.

 

 

 

zabawka roku

 

Więcej na zabawkowicz.pl