Prawdziwa zabawa zaczyna się w Inca Play

piknik dziecięcy

Charakterystyczna niebieska kopuła górująca nad centrum handlowym Blue City w Warszawie. To właśnie u jej podnóża mieści się Inca Play – kraina zabawy dla dzieci w różnym wieku. Na wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji odwiedzić Inca Play, czeka mnóstwo atrakcji. Na tych, którzy Inca Play poznali wcześniej, czeka niespodzianka… Inca Play została mocno zmodernizowana i znacznie powiększona!

inca play

Dwupoziomowa sala zabaw dla dzieci położona na najwyższym piętrze Blue City posiada unikatowe atrakcje zaprojektowane tak, aby dzieci i rodzice mogli się wspólnie bawić. Do tych wyjątkowych urządzeń należą diabelski młyn, statek piracki, a także małpi gaj, który wyróżnia się nowatorskim i dizajnerskim projektem: połączeniu konstrukcji korytarzy z domkami na drzewach. Domki na drzewach to wysoko zbudowane konstrukcje, z których można obserwować całe atrium oraz salę zabaw, do której zjeżdża się przezroczystymi zjeżdżalniami (atrakcja dla dzieci powyżej 7 roku życia lub w towarzystwie dorosłych).sala zabaw dla dzieci

W małpim gaju jak i w całej Sali zabaw czekają na nas kryjówki polskich zwierząt. Jest ich w sumie 11. Dzięki nim Inca Play to nie tylko beztroska rozrywka dla dzieci, ale również edukacja, ponieważ każda z kryjówek to logiczne zadanie – po jego rozwiązaniu można zdobyć lub poszerzyć wiedzę na temat zwierzaków – rozwiążesz zadania dowiesz się wielu ciekawostek!

Szybkie nóżki czy instalacja Ekolas to kolejne wyróżniające się atrakcje, zaprojektowane specjalnie dla małych gości. W całej przestrzeni nie zabrakło również Strefy malucha.

atrakcje dla dzieci

Szukacie miejsca na organizację imprezy urodzinowej dla najmłodszych? Poznajcie możliwości Inca Play! 

Centrum rozrywki Inca Play to nie tylko indywidualna zabawa, ale i doskonałe miejsce na wyprawienie urodzin w Warszawie. Centrum zadba o każdy szczegół przyjęcia urodzinowego Waszego dziecka, a do dyspozycji zaproszonych gości jest 6 różnych sal tematycznych, kawiarnia dla dorosłych, animatorzy i gotowe programy atrakcji!sala na urodziny dla dziecka

UL, ZAMEK, LAS a może CELEBRITY?

Jeżeli znacie preferencje swoich pociech, możecie zrobić im niespodziankę wybierając najbardziej pasującą do ich charakteru salę. Wolicie nie ryzykować? Pozwólcie na własny wybór Gospodarzowi imprezy!

Dla każdej sali dostępne są różne PAKIETY URODZINOWE zawierające zróżnicowane MENU, opcje animacji czy przygotowanie zaproszeń dla gości…

Prawdziwą atrakcją jest Sala KUCHARSKA. To najlepszy wybór dla dzieci lubiących wcielać się w rolę małego kuchmistrza. Wnętrze wyposażone w profesjonalne sprzęty kuchenne umożliwia przygotowanie pysznych i estetycznie wyglądających potraw, dopasowanych do dziecięcych kubków smakowych. W tej sali przyjęcie urodzinowe może zamienić się w wyjątkowe WARSZTATY KULINARNE!warsztaty kulinarne

Dla miłośników pikników również została zaaranżowana specjalna przestrzeń – to Sala PIKNIK. Pokój przypominający oazę pośród niezliczonej ilości atrakcji to trudne wyzwanie. Dzięki tapecie utrzymanej w leśnej tematyce oraz żywym roślinkom, tuż po wejściu do salki jubilat wraz z gośćmi przekroczy próg leśnej polany. Pyszny posiłek pośród przyrody, w doborowym towarzystwie to idealny sposób na udane przyjęcie urodzinowe!

piknik dziecięcy

 

Co jeszcze oferuje Inca Play? Dla zapracowanych rodziców – coworking – czyli praca połączona z opieką nad dzieckiem.

Coworking (co-working, z ang. pracować razem) to praca poza domem, w towarzystwie innych osób w specjalnie wygospodarowanych i przystosowanych przestrzeniach.

Inca Play w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnych rodziców przygotowała specjalne przestrzenie, w której rodzice mają do dyspozycji:

  • otwartą sieć wi-ficoworking rodzinny
  • duże przestronne stoliki, czyli wystraczająco dużo miejsca na notatki i komputer
  • wygodne, miękkie kanapy i fotele
  • światło dzienne
  • świeże rośliny
  • delikatna muzyka – dźwięki lasu w tle
  • świeżo palona, pyszna kawa

Dedykowane przestrzenie umożliwiają także organizację spotkań biznesowych – w tym czasie dzieci uczestników spotkania będą oddawać się relaksowi i zabawie.

 

Inka Play to również dobrze przygotowany do swoich obowiązków personel, który jest w każdej chwili do naszej dyspozycji. Każda z sal urodzinowych wyposażona jest w przycisk na ścianie – przywołujący osoby z obsługi na nasze żądanie. Sprawna komunikacja, dobre nagłośnienie w Centrum powodują, że zbiórka rozbawionych gości na tort urodzinowy to czysta formalność.

Przestronne szatnie, zamykane na kluczyk boksy, dbałość o czystość i higenę – to detale, które dopełniają obrazu Inca Play – Centrum dobrze przygotowanego na przyjęcie wymagających gości!

warsztaty dla dzieci

Więcej na: incaplay.pl