OnlyBIO – linia kosmetyków naturalnych dla dzieci

kosmetyki naturalne dla dzieci

kosmetyki naturalne dla dzieci

Dziecięca linia kosmetyków, podobnie jak „dorosłe” produkty marki OnlyBIO, zawiera aż 99% składników pochodzenia naturalnego, a ich siła tkwi w rzepaku!

Bazą wszystkich produktów OnlyBIO jest unikalna na skalę światową biorafinowana surfaktyna z rzepaku. Jest to substancja, która posiada właściwości myjące i antyseptyczne. Powstaje z odnawialnego surowca. Jej produkcja jest w pełni ekologiczna, a pozostałości służą jako pasza dla zwierząt. Przewagą biosurfaktyny nad tradycyjnymi substancjami powierzchniowo czynnymi jest przede wszystkim bezpieczeństwo dla ludzi, w tym alergików, oraz dla środowiska.

kosmetyki z rzepaku
Kosmetyki zawierają ponadto fitosterole – substancje znajdujące się w największej ilości w roślinach oleistych, takich jak sezam, słonecznik czy właśnie rzepak. Wykorzystanie ich w kosmetykach myjących sprawia, że dodatkowo pielęgnują, wzmacniają lipidową barierę naskórka i hamują utratę wody w skórze, dzięki czemu staje się ona gładka i elastyczna.

Wszystkie produkty pozbawione są: SLS, SLES, PEG, parabenów, silikonów, parafin, olejów mineralnych, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych i substancji pochodzenia zwierzęcego.
Kosmetyki w wersji hipoalergicznej nie zawierają barwników oraz olejków i substancji zapachowych.
Produkty są wegańskie.

Nowość od OnlyBIO:

HIPOALERGICZNE MLECZKO DO CIAŁA HIPOALERGICZNE MLECZKO DO CIAŁA – OD 1-go DNIA ŻYCIA

  • Receptura kosmetyku została dostosowana specjalnie do skóry dziecka z objawami atopowego zapalenia skóry lub uczuleniami alergicznymi oraz skłonnością do podrażnień.

  • Wytwarzany przez mikroorganizmy, NATURALNY BIORAFINOWANY LEWAN Zkosmetyki dla alergików RZEPAKU zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry oraz łagodzi podrażnienia.

  • Fitosterole odżywiają i działają antyseptycznie.

  • Delikatny olej z rzepaku zatrzymuje wilgoć i zapewnia nawilżenie skóry.

  • Produkt nie zawiera barwników oraz olejków i substancji zapachowych mogących wywołać podrażnienia i alergie.