Odlotowa kolekcja Vans x Peantus (Fistaszki)

cool fashion

Nawiązując do współpracy z wczesnych lat 80., Vans przedstawia trzecią część projektu Vans x Peanuts, eksponującego bohaterów ekipy Peanuts z kultowego komiksu Charles M. Shulza.  

vans

Wzorując się na dawnych ilustracjach z późnych lat 60., 70. i 80., projektanci Vansa połączyli swoją filozofię „Off the Wall” z kultowymi scenami komiksu Peanuts, które idealnie współgrają z unikatową estetyką marki Vans. Światowa premiera kolekcji obuwia, odzieży i akcesoriów Vans x Peanuts miała miejsce 2 czerwca 2017 roku.

czapka vans

Kolekcja Vans x Peanuts to doskonały wybór dla fanów kultowej serii o Snoopim, którzy będą mogli wybierać spośród niezliczonych interpretacji komiksu. Limitowane projekty to nie tylko męskie i damskie obuwie, odzież czy akcesoria, ale również propozycje klasycznych butów dla dzieci! Kolekcja będzie dostępna w sklepach stacjonarnych na całym świecie oraz online od 2 czerwca. W Polsce znajdziecie ją w stacjonarnych sklepach Vans, online a także u partnerów, m.in. Street Supply, Runcolors i Courir.

vans dzieci

buty dzieci

modne dziecko

komiks

czapka vans

moda dzieci