NAJLEPSZE „WSKAZÓWKI” DLA DZIECKA! POZNAJCIE FLIK i FLAK!!!

zegarki dla dzieci

flikflak

Jak wasze dzieci radzą sobie z odmierzaniem czasu? czy często „czas im się dłuży”, albo ucieka za szybko, kiedy pora kończyć zabawę i kłaść się do łóżka wieczorem…?

Przedstawiamy Wam dwoje asystentów, którzy pomogą dzieciom nauczyć się odmierzać czas, a może nawet trochę nad nim zapanować:-)

Flik i Flak to imiona dwóch wskazówek zegarków Flik Flak. Są głównymi postaciami podczas nauki
i pomagają dzieciom od trzeciego roku życia w zrozumieniu tarczy zegara.

Flik, brat Flak, to niebieska wskazówka minutowa, która obiega tarczę raz na godzinę i wskazuje niebieskie cyfry określające minuty. Flak, w swojej czerwonej sukience, przez taki sam czas przechodzi z jednej cyfry oznaczającej godzinę na drugą. Zegarki Flik Flak zostały zaprojektowane specjalnie, by ułatwić odczytywanie godziny.

Zegarki Flik Flak posiadają wyraźne tarcze z wysokim kontrastem kolorów. Na zegarku wypisane są oznaczenia pełnych godzin i minut w odstępach co 5 minut, pozostałe minuty między nimi zaznaczone są małymi kropkami.

Marka FlikFlak już od 30 lat naucza dzieci na całym świecie odczytywania godziny. Szwajcarska jakość i radosny dziecięcy design gwarantują niezapomnianą zabawę i świetne efekty, dzięki czemu ten najpopularniejszy zegarek dziecięcy otrzymuje najwyższe oceny zarówno od dzieci, jak i dorosłych!

 

kids fun

Dostępna jest również do pobrania na smartfony specjalna aplikacja Flik Flak. Aplikacja została opracowana we współpracy z nauczycielami i pedagogami, aby w zabawny sposób nauczyć dzieci odczytywania godziny. Krok po kroku dzieci uczą się cyfr, godzin i minut, a także odczytywania godziny.

Obejrzyj fim: Tell the Time

co na mikołajki

W jaki sposób wybrać zegarek dla dziecka?

Ze względu na ciągle zmieniający się świat dziecka zegarki Flik Flak są dostosowane dla dzieci z trzech głównych grup wiekowych.

Od 3 roku życia: Flik Flak Story Time. Zegarki z tej kolekcji zostały stworzone dla dzieci, które po raz pierwszy noszą zegarek na ręce.

Od 5 roku życia: Flik Flak Friends & Heroes. Są to zegarki dla dzieci, które uczą się odczytywać godzinę. Kolorowe i zabawne zegarki Flik Flak sprawiają, że nauka jest przyjemna i zabawna.

Od 7 roku życia: Flik Flak Power Time – dzieci w wieku szkolnym mają mnóstwo zajęć. Flik Flak Power Time to kolekcja modnych zegarków, które pozwolą im kontrolować czas w ciekawy sposób.

Czy zegarek Flik Flak wytrzyma codzienną aktywność mojego dziecka?

Flik Flak to zegarek wysokiej jakości, który posiada polerowane szkło z tworzywa sztucznego, odporną i kolorową plastikową obudowę i wytrzymały pasek z możliwością regulacji, który przetrwa nawet najbardziej wymagające przygody Twojego dziecka. Zegarki Flik Flak są odporne na wstrząsy, wodoszczelne, a modele wyposażone w materiałowy pasek można prać w pralce w temperaturze do 40°C.

Wszystkie zegarki posiadają dwuletnią, międzynarodową gwarancję.

Każdy zegarek Flik Flak sprzedawany jest w komplecie z zabawną papierową grą, która pozwoli rodzicom lub opiekunom wyjaśnić i poćwiczyć odczytywanie godziny wraz z dziećmi.

 

 

sesja z zegarkami

Zegarki Flik Flak dostępne są w salonach Swatch i Hour Passion, a także online tutaj: Shop Swatch

szczęśliwe dzieci