Gwiazdy i dziennikarze wybrali Gwiazdkowe prezenty. 10-ty finał Konkursu Zabawka Roku!

najlepsze zabawki

najlepsze zabawki

Gwiazdy wybrały Zabawki Roku. Znani rodzice na jeden dzień wrócili do dzieciństwa i bawili się najciekawszymi Zabawkami Roku 2018.

prezenty dla dzieci

Jubileuszowa gala Konkursu Zabawka Roku przyciągnęła najbardziej znanych rodziców polskiego showbiznesu. Gwiazdy uczestniczyły w warsztatach kreatywnych zorganizowanych w hotelu Brant. Wśród nich znalazła się Otylia Jędrzejczak, Anna Korcz, Odeta Moro, Tomasz Karolak, Rafał Mroczek, Anna Dereszowska, Dorota Gardias, Karolina Malinowska, Marcin Mroczek,

Mikołajki

mądre zabawki

zabawki dla dzieci

Łukasz Nowicki, Jakub Wesołowski, Maja Popielarska, Anna Dec, Małgorzata Kosik, Karina Kunkiewicz, Jimi Ogden, Agnieszka Mrozińska, Michał Olszański, Wojciech Błach. A także najważniejsi dziennikarze w branży dziecięcej i eksperci: fizjoterapeuci, psycholodzy, terapeuci sensoryczni i wielu innych znamienitych gości.

family time

Konkurs Zabawka Roku, Nagroda Rodziców to najważniejszy plebiscyt ekspercki w Polsce. Jurorzy wybierają w nim najbardziej pomysłowe zabawki i przedmioty do opieki i pielęgnacji dzieci. Docenione przedmioty rozwijają dzieci, spełniają najwyższe standardy jakości i cechują się wyjątkową estetyką wykonania. Zabawką Roku już po raz 10-ty pokazujemy, że z dziećmi można bawić się mądrze i ciekawie mówi Redaktor Naczelna Serwisu Zabawkowicz.pl Magdalena Kordaszewska. Nagrodzone zabawki otrzymują znak jakości Zabawki Roku.

sławni rodzice

W tym sezonie dominowały gry planszowe. Jurorów pozytywnie zaskoczyły też zabawki elektroniczne. Dystrybutorzy zaprezentowali m.in. ciekawe klocki i zabawy konstrukcyjne. Dzieci bawiły się w miksowanie muzyki na konsoli DJ’skiej, uczyły się dzielić emocjami i współpracować.

Zobaczcie do kogo powędrował tytuł Zabawki Roku 2018!

konsola małego dja

 

iDance Audio

kategoria: Multimedia

Konsola XD101 pozwala podjąć swoje pierwsze kroki jako DJ! Dzieci w wieku od 4 lat mogą ćwiczyć i prezentować umiejętności DJ-a

 

 

gra tokaido

 

Hobbity

kategoria: Gry

Witaj podróżniku. Witaj na legendarnej Drodze Wschodniego Morza – Tokaïdo, łączącej Kyotô i Edô. Rozpoczynasz właśnie niezwykłą podróż po dawnej Japonii, podczas której odkryjesz jej tysiąc cudów…

 

 

smutkozjadki

 

G3

kategoria: Lalki, pluszaki, figurki

Smutkozjadki to przytulanki, którym dziecko zwierza się ze swoich smutków. Ułatwiają one rodzicom poznanie i zrozumienie tych problemów. Ich suwakowa buzia to miejsce, gdzie dziecko chowa narysowany lub spisany smutek i wtedy do gry wkraczają rodzice.

 

Klocki magnetyczne

 

MASF DISTRIBUTION

kategoria: Klocki

Kolorowe klocki magnetyczne Alilo OSLO dzięki specjalnemu systemowi magnesowemu wbudowanemu do środka klocka przyciągają się z każdej strony. To innowacyjny i niepowtarzalny patent dostępny tylko w klockach Alilo.

 

Hulajnoga 3-kołowa

SMJ Sport

kategoria: Rowery, rowerki biegowe i hulajnogi

Rowerek biegowy + Hulajnoga Globber Evo Comfort Play 5w1 z Regulowaną wysokością kierownicy Hulajnoga Evo Comfort Play 5w1 dzięki oryginalnemu pomysłowi (z blokadą skrętu), pozwala dziecku na bezpieczną jazdę

 

 

 

Robot edukacyjny

Abilix

kategoria: Roboty

KOMPETENCJE XXI w. – Roboty edukacyjne Abilix Krypton wspierają naukę przedmiotów ścisłych oraz rozwijają kompetencje przyszłości w nurcie STEAM: kreatywność, logiczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów i współpracę w grupie.

 

Koncept Kids

rebel

kategoria: Gry dla najmłodszych

Gry oparte na współpracy warto wprowadzać w życie dziecka już od najmłodszych lat. Koncept Kids świetnie przygotowuje do pracy w grupie, uczy współzawodnictwa i wpływa korzystnie na rozwój relacji

 

 

 

Kuchnia dla dzieci

Malinova Anielova

kategoria: Zabawka przedszkolna

Pokrowiec na krzesło stylizowany jest na kuchnię dla dziecka, posiada palniki z filcu, pokrętła, otwierany piekarnik. Na oparciu znajduje się miejsce do zawieszenia akcesoriów kuchennych. Pokrowiec posiada dodatkową kieszonkę oraz ściereczkę.

 

 

GRAVITRAX

 

Tm Toys

kategoria: Zestawy konstrukcyjne

Tworząc pełne akcji systemy torów z różnymi elementami konstrukcyjnymi, odkryjesz jak prawa fizyki wpływają na to, co robi twoja kulka.

 

 

Paperback

Wydawnictwo Baldar

kategoria: Gry

Gra Zaplanuj swoją rozgrywkę i skompletuj Litery, z których będziesz mógł układać coraz bardziej rozbudowane Słowa. Zdobądź sławę pisarza i zwyciężaj!

 

 

 

Puzzle mechaniczne

Neneko

kategoria: Puzzle i układanki

Drewniane modele od Wooden.City to nowoczesna forma Puzzli 3D do samodzielnego montażu bez użycia kleju oraz dodatkowych narzędzi. Mechanizm nakręcany kluczykiem wprawia pojazdy oraz budowle w ruch, a złożenie modelu daje ogromną satysfakcję nie tylko dzieciom!