Ekocuda po raz drugi w Gdańsku!

ekocuda
EKOCUDA, fot. Kamila Panasiuk

Już 20 i 21 października, na Stadionie ENERGA w Gdańsku, odbędą się największe w Polsce targi kosmetyków naturalnych – Ekocuda. Polscy i zagraniczni producenci będą chcieli nas oczarować jakością, zapachami, a także estetyką wykonania swoich produktów. Oprócz możliwości poznania nowych produktów, uczestnicy targów mogą przygotować się również na warsztaty oraz wykłady o tematyce ekokosmetyków. Wstęp jest bezpłatny.

ekocuda

EKOCUDA, fot. Kamila Panasiuk

Ekocuda to święto miłośników zdrowego stylu życia. Osoby odwiedzające targi będą mogły nie tylko skorzystać z okazji do wyboru kosmetyków z tak szerokiej oferty, ale również otrzymać cenną wiedzę od ekspertów. Świadomi konsumenci docenią również możliwość bezpośredniego spotkania z producentami kosmetyków, których używają na co dzień  i okazję do podzielenia się swoimi wrażeniami z ich stosowania.

Wraz z rozwojem rynku kosmetyków naturalnych w Polsce rosną w siłę Ekocuda. Chcemy pokazać, że warto żyć w zgodzie ze sobą i z otaczającą nas przyrodą jednocześnie. Targi cieszą się ogromną popularnością i z każdą edycją wzrasta liczba odwiedzających, a także wystawców. Cieszę się, że już po raz drugi targi zagoszczą w Gdańsku. mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów.

Odwiedzający mogą liczyć również na dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty makijażu wykonywanego kosmetykami mineralnymi i ciekawe wykłady poświęcone tematyce zdrowia i naturalnej pielęgnacji.

Targi odbędą się w nowej lokalizacji w Gdańsku na terenie Stadionu Energa.

kosmetyki naturalne

www.facebook.com/ekocudacom 

www.instagram.com/ekocuda