BMW X2 – crossover o idealnych kształtach

bmw polska

W naszym magazynie zwykle pokazujemy auta, które swoim charakterem i funkcjonalnością wpisują się w definicję auta rodzinnego – bądź też samochody, które uzupełniają domową flotę, tzw. modele miejskie – „do zadań specjalnych”, czyli transport dzieci do/ze szkoły, zakupy, krótkie wypady za miasto, itd. Sprawdzamy ich funkcjonalność, czy są przyjazne dla środowiska, nowinki technologiczne, komfort i oczywiście bezpieczeństwo.

Ponad wszystko jednak kochamy dizajn. A rynek motoryzacyjny jest niebywale efektywny, a często również efektowny, jeżeli chodzi o wysyp nowych projektów, wzorów, zastosowań nowych materiałów czy wręcz małych rewolucji w kwestii dizajnu użytkowego.

bmw polska

Dzisiaj chcemy pokazać Wam auto, do którego miano EFEKTOWNE pasuje jak ulał. Nowe BMW serii X – model X2, które swoim charakterem burzy wszelkie próby zaszufladkowania w określonym segmencie, ma cechy zarówno auta sportowego jak i małego SUVa. Atletyczna sylwetka jest jednocześnie zwinna i dynamiczna. Żaden element tego modelu nie jest przypadkowy, samochód jest doskonałą kompozycją bardzo wielu dopracowanych i spójnych ze sobą detali.

Awangardowa kolorystyka wnętrza wydaje się być czymś oczywistym w przypadku X2, a dodatkowa opcja – w postaci możliwości personalizacji kolorów oświetlenia wnętrza sprawia, że tą awangardę możemy jeszcze bardziej podkreślić lub nieco stonować – wedle naszych potrzeb.

awangardowe auto

Samochód jest dopracowany pod względem technologicznym, oferuje komfort, bezpieczeństwo i spełnia wyśrubowane normy ochrony środowiska. Te przymioty BMW opisywaliśmy już przy innych modelach marki. X2 im nie ustępuje, a wręcz wydaje się być jeszcze bardziej dopracowane, doskonale trzyma się drogi i daje ogromną przyjemność z jazdy.

Czy X2 można określić mianem kompaktowego samochodu rodzinnego? Tak, auto z pewnością wpisałoby się w taką definicję. Ale zdecydowanie lepszym określeniem na ten model jest przymiotnik: LIFESTYLOWY. To model będący wyznacznikiem stylu życia, bez względu na to, czy zasiada w nim mama lub tata z dwójką dzieci, młody singiel, singielka czy osoba w zaawansowanym wieku, która szaleństwa młodości ma już za sobą. Każdy, kto potrafi docenić dizajn tego modelu, będzie czuć się w nim dobrze.

Poniżej zdjęcia modelu uchwyconego w zimowej scenerii. Prezentowana wersja wyposażona była w Pakiet-M.

crossover

 

lifestylowy samochód

 

bmw x2

 

niemieckie wzornictwo

 

rodzinny kompakt

 

miejskie auto

 

mały suv

 

Więcej na: BMW X-series/X2