Akademia Mądrego Dziecka na wakacje i nie tylko

akademia nauki
akn
Tytus, Romek i A’Tomek to miłośnicy przygód i odkrywania świata. Tym razem A’Tomek konstruuje wannolot i zabiera przyjaciół w daleką podróż. Wy też jesteście zaproszeni! Nie ma czasu na przemyślenia, budujcie z A’Tomkiem własne wannoloty i ruszajcie na podbój świata! Pamiętajcie, aby wszystko udokumentować na filmie!

Któż nie pamięta wspaniałego komiksu o przygodach 3 bohaterów?komiksy

Jeżeli chcielibyście, żeby Wasze dzieci spędziły czas wakacji z trójką bohaterów komiksu, koniecznie wybierzcie się do Akademii Mądrego Dziecka w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej 49 i sprawdźcie program półkolonii na resztę wakacji, a także program zajęć regularnych w wakacje oraz w trakcie roku szkolnego.

W ofercie Akademii na wakacje:

7-11.08 Półkolonie – Tytus filmowcem – to między innymi warsztaty filmowe i ekscytujące podróże,Szczegóły znajdziecie pod adresem: http://www.akn.pl/polkolonie/

mądre dziecko

Ale Akademia Mądrego Dziecka to również bogata oferta zajęć całorocznych dla dzieci w każdej grupie wiekowej.

Dzieci w wieku przedszkolnym mogą zostać Małymi Mistrzami Matematyki, Odkrywcami Przyrody lub Odkrywcami Kosmosu.

Dzieci szkolne możecie zapisać na Kurs Druku 3D, czy cykl kursów Mądre Dziecko – np. IQ Agenci (8-9 lat), Uczeń z charakterem (11-12 lat)

zajęcia dla dzieci

Gimnazjaliści mogą poznać sposoby na efektywną naukę, a licealiści przejść kurs szybkiego czytania.

Dla wszystkich oczywiście kursy języka angielskiego.

szybkie czytanie

Akademia Mądrego Dziecka to społeczność Akademii Nauki, która zajmuje się kompleksowym rozwojem Dzieci.
Misją Akademii jest propagowanie stylu naturalnego uczenia się, który niesie zadowolenie i poczucie pewności siebie, aby każdy mógł uczyć się bez wysiłku. Poprzez docieranie do wewnętrznych zasobów i odkrywanie mocnych stron, można uczyć się w atmosferze odprężenia i radości. Programy oparte są na najnowszych zdobyczach psychologii uczenia się oraz na głębokim szacunku dla możliwości twórczych każdego człowieka.
Misja Akademii realizowana jest nie tylko poprzez kursy i szkolenia komercyjne, ale również przez zaangażowanie w programy Fundacji Akademii Nauki tj. Akademia Nauczyciela, Akademia Rodzica.

akademia nauki

Akademia posiada Akredytację Kuratora Oświaty oraz tytuł Miejsca Odkrywania Talentów, przyznane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Więcej na: http://www.akn.pl/